Menu

Kdo jsem a co dělám? Jmenuji se James Riess

Začal jsem v mládí jako fotograf nočních klubů, to skončilo o tři roky později. Poté jsem vyzkoušel hned několik prací. Když jsem založil svou oficiálně první firmu, nejspíš jsem ani netušil, že se v 19 letech budu uvazovat ke kontraktu za 40 milionů korun. S kolegou jsme byli velmi mladí, ale hladoví a ochotní riskovat vše. Vyplatilo se a o rok později jsme otočili všemi aktivitami přes 15 milionů a firmu jsme před rokem úspěšně prodali.Poté jsme jeli na několikaměsíční ''dovolenou''po Evropě načerpat sílu, energii a vymyslet, co dál.

Dnes podnikám v několika segmentech. Řídím svou globální fotobanku energepic.com, jejíž fotky najdete např. na Forbes.cz, působím ve stavebnictví na německém trhu a za moji nejoblíbenější činnost považuji tvorbu mého startupu peforpe.com (mobilní aplikace), která bude jedinou svého druhu. Dále investuji v oblasti restrukturalizace firem, při nichž sám pomáhá., 

Autor: James Riess

Kdo že to vlastně je James Riess?

Muž z malého města na jižní Moravě, který má rád výzvy a bere život takový, jaký je. Zajímá se o nové inovativní projekty, ve volném čase rád fotí, cvičí, baví ho cestovat, vyměnovat si zkušenosti s druhými lidmi. A dojem na něj uděláte kvalitním výhledem, ať už je odkudkoli.

Autor: Petra Vajová (BusinessAnimals.cz)


James Riess